7. ROTA Draci na Hané Kojetín 2012 - Pohár Fun 200m 1.místo + 1km 4.místo

03.-04.11.2012: Smetánky se ale do štamprlí nelijou Blani...;-)
16.-18.10.2009: Ondrovi asi zmrzl mozek, až se z toho zbláznil

Realizované závody a akce 2012

03.-04.11.2012 - Teambuilding Vol.II - Penzion U tří veverek - Jeseníky
29.09.2012
- Festival DL & BurčákFest Znovín Fun 200m+50m - Znojmo (Dyje) -
1.místo 200m Neoficiální mistrovství Evropy (z 11) + 3.místo 200m (z 17) + 11. místo Neoficiální amatérské mistrovství světa (z 34) + osmifinále Gladiátorský večerní závod
18.-19.08.2012 - Hanácký festival DL GP+Fun 200m+1km - Kojetín (Morava) - 1.místo 200m FUN (z 20) + 4.místo 1km FUN (z 20)
23.-24.06.2012 - Festival DL GP+Fun 200m+1200m - Hran
ice n.M. (Bečva) - 5.místo 200m GP (z 21) + 2. místo 200m FUN (z 10)
26.-27.05.2012 - Přerovský festival DL Fun 200m+1km - Přerov (Laguna) - 3. místo 200m (z 16) + 3. místo 1km (z 13)
12.-13.05.2012 - Pálava Dragon Open ČP+GP+FUN 200m+500m+2km - Pasohlávky (N.Mlýny) - 2. místo 200m FUN (z 5) + 18. místo GP+ČP MIX (z 24)
10.02.2012 - Teambuilding Vol.I + Termínovka 2012 - Olomouc

Realizované závody a akce 2011
12.-13.11.2011 - Teambuilding Vol.III - Chata pod Bukovinami - Horní Bečva
24.09.2011 - Festival DL & Burčák Fest Znovín Fun 200m - Znojmo (Dyje) - 1. místo 200m Pohár řeky Dyje + 2. místo Neoficiální amatérské mistrovství světa + semifinále Gladiátorský večerní závod
20.-21.08.2011 - Hanácký festival DL Grand Prix + Fun 200m+1km - Kojetín (Morava) - 1. místo 200m FUN + 1. místo 1000m FUN
13.-14.08.2011 - Trenčianský festival DL Grand Prix 200m+1km - Trenčín, SK (Váh) - 1. místo 200m FUN + 7. místo 200m GP + 1. místo 1000m FUN + 7. místo 1000m GP + 5. místo 5700m GP
25.-26.06.2011 - Festival DL Grand Prix + Fun - Hranice n.M. (Bečva) - 3. místo 200m GP + 6. místo 1200m GP + 2.místo 200m Fun
21.-22.05.2011 - Přerovský festival DL Fun - Přerov (Laguna) - 3. místo 200m + 2. místo 1km
25.03.2011 - Teambuilding Vol.II - Olomouc
11.02.2011
-
Teambuilding Vol.I - Olomouc

Realizované závody 2010
29.-30.05.2010 - Přerovský festival DL - Osek n.B. (Jadran u Oseckého jezu) - 2.místo Fun Open

III. FESTIVAL DL GRAND PRIX HRANICE

Naprosto nepopsatelné štěstí nás potkalo na Festivalu Grand Prix v Hranicích, kde jsme urvali úžasné 3. MÍSTO, a to jak v rámci Poháru Fun, tak v rámci celkového pořadí Grand Prix!!! O 0,04 sec. jsme porazili GP posádku Akord Kojetín, což nechápeme ještě doteď, před námi skončily GP posádky Ptáček Kojetín a první Dračí dech. Na dlouhou trať jsme v Poháru moravské brány získali skvělé 5. místo (z 18), tento závod jsme však jeli pouze pro účast stylem pohoda Sázava, proto je výsledek také velmi zdařilý. Tímto vším jsme se dokonce premiérově zapsali do Tabulky posádek Grand Prix a k dnešnímu dni jsme po jediném GP závodu v celkovém pořadí na 23. místě (z 154).

V 1. rozjížďce jsme dojeli v čase 53,07 sec. v 2. rozjížďce 52,92 sec., ve 3. rozjížďce 52,52 sec., v nedělní 4. rozjížďce 55,12 sec., a tento poslední nejhorší čas se škrtl. Nasazeni jsme byli do finále A spolu s 3 Grand Prix posádkami Dračí dech, Ptáček Kojetín a Akord Kojetín. Vyfasovali jsme 4. dráhu a sousedy Dračí dech. Moc nám tentokrát, oproti našemu prvnímu letošnímu závodu v Oseku, přálo štěstí a tak jsme o 0,04 sec. v čase 51,96 sec. porazili GP posádku Akord Kojetín a šli si tak na bednu dokonce pro 2 poháry.

Sobotní večerní dragon party jsme si díky kapele Čuňaski zpestřili mou krátkou show, kdy jsme našli a vybrali jedinou naši společnou, tradiční skladbu od Judas Priest "Breaking The Law". K tomuto činu mě vyhecovali ostatní členové týmu, ať s kapelou něco zazpívám. A myslím, že se plán nakonec pekelně podařil. Zpočátku naprosto konsternované publikum, do kterýho jsem to nasypala jak na mých koncertech a na závěr totálně boží aplaus.

Naše flekaté kolegyně DALMATIN´S TEAM si dojely pro úžasné 1. místo v poháru Dračic, které obhájily z minulého roku. A o to je to navíc cennější, protože porazily dvě domácí hranické posádky Komety i Tygřice. Dalmatinky jsou taktéž zapsány v tabulce posádek Grand Prix po dvou závodech GP na 21. místě, kde první body získaly před týdnem na závodech v Brně.