Kretková Eva - kapitán týmu
731 548 241 / evakretkova@seznam.cz

Hanácký festival DL Kojetín

[DT-BM] Za sebe jakožto členku a snad i za celý tým musím napsat, že letošní Kojetín byl boží! Možná je to i určitá satisfakce za naši loňskou tak trochu protestní kojetínskou pauzu.

Víkend mělo provázet spíše deštivé počasí, které jsme na vlastní kůži zažily při závodu na dlouhou trať. Po obrátce se spustil vcelku silný déšť, kterým nám zapršelo zlaté štěstí. V čase 5:30:94 jsme porazily tým 2,místo Heparinky 5:34:78, 3.místo Dračice z radnice 5:41:63 a 4.místo Vrahovická sací gemini 6:08:72. Také jsme po sobotě ve sprintu byly na průběžném 1.místě, které jsme udržely i po nedělní čtvrté rozjížďce a dostaly tak na finále 3. dráhu. Nejrychlejší 4. dráhu vyfasovaly Heparinky, které nás o 0,3 sec. porazily v konečném medailovém pořadí 1.místo Heparinky 1:00:51, 2.místo Dalmatin´s Team 1:00:81, 3.místo Dračice z radnice 1:01:01, 4.místo Hraďačky 1:02:35 a 5.místo Vrahovická sací gemini, která už však vzhledem k pátému průběžnému místu a čtyřem drahám ve finále nestartovala. S Heparinkama jsme si tak ve dvou závodech prohodily pozice :-). Aspoň máme dvě různé medaile :-)